Koupaliště Perštejn, co je nového?

Místostarosta obce informuje - klikněte na detail

K příležitosti dnešního otevření koupaliště Perštejn bych Vás rád informoval o změnách, které byly letos provedeny a sezóna 2021 tak byla úspěšně zahájena!

Již minulou sezónu jste si jistě všimli, že jsme opravili budovu sociálního zařízení z vnější strany, dodělali venkovní umývárnu a objekt kompletně zastřešili.

Dále jsme kompletně zrevitalizovali opěrnou kamennou zeď lemující svah u bazénu a vybudovali nový chodník po delší straně bazénu.

Letos jsme na zlepšování komfortu a vzhledu koupaliště pokračovali - sociální zařízení opravili vevnitř, udělali nové stropy, dveře, prostor pro převlékání. Myslím, že tím celkově budova dostala velmi hezký vzhled.

Dále jsme opravili kompletně střechu na bungalovech a udělali nové omítky, nátěry. Opravy terasy, zábradlí a interiérů nás ještě čekají. Bungalovy jsou velmi obsazované a péči si zaslouží. Podobnou údržbu dostal i objekt úpravny vody.

Celkově i bazén jako takový dostal patřičnou péči v podobě oprav stěn, nátěrů, nových záchranných krůhů a také nového drobného doplňku v oblasti 4m hloubky bazénu, který věřím, potěší mnoho návštěvníků 🙂

Dále bych rád zmínil nové ohniště z přírodního kamene včetně kamenné dlažby. Přibudou ještě nové masivní lavice, které jsou již dlouho objednané, bohužel však zatím nedorazili.

A jako rozšíření služeb v oblasti volného času jsme pro Vás připravili nový pingpongový stůl a ruské kuželky. Přijďte si zahrát 🙂

Areál Perštejnského koupaliště je velmi vyhledávaný a proto jsem rád, že se nám daří jej zlepšovat.

Pro srovnání jsem pro Vás pořídil několik fotografií 🙂

Přeji všem pěkné léto strávené nejen na koupališti v Perštejně...

Ing. Martin Srbecký - místostarosta obce
Datum vložení: 18. 6. 2021 13:54