Menu
Obec Perštejn
Perštejn

Odstoupení starosty

Vážení spoluobčané,

dovolte mi, abych vás tímto informoval, že jsem se po velmi důkladném zvážení rozhodl k poslednímu říjnu rezignovat na funkci starosty obce Perštejn.

Mým hlavním cílem při vykonávání této zodpovědné role bylo vždy vytvářet lepší a prosperující obec pro nás všechny. Během mého působení ve funkci starosty jsem měl tu čest spolupracovat s mnoha skvělými lidmi, a to jak v rámci obecního úřadu, tak zastupitelstva. Vaší vstřícnosti, angažovanosti a chuti pracovat na zlepšování věcí veřejných v naší obci si velmi vážím, a děkuji vám za vaši podporu a spolupráci.

K jedné z mých milých povinností patřila účast na vítání prvňáčků a rozloučení s deváťáky. Těm všem a nejen jim jsem se vždy krátce snažil ukázat, že život si máme užívat, a že je plný příležitostí k radosti a prožívání všeho toho, co nám nabízí. Po určité době stále častějších impulsů jsem si uvědomil, že už to při mé službě naší obci nedokážu, a že by tento stav nebyl dlouhodobě prospěšný ani obci, ani mně osobně. Dovolte mi, abych tedy tímto poděkoval také vám všem, kteří jste mě po dobu mého působení podporovali v práci ve funkci starosty.

Můj zájem na dalším dění v Perštejně dál trvá a mám v úmyslu se i nadále podílet na jeho ovlivňování v pozici člena zastupitelstva. Budu s kolegy dál spolupracovat a s využitím získaných zkušeností a znalostí podporovat další rozvoj obce, který jsme v předchozích letech úspěšně rozproudili, a který dělá z Perštejna místo s kvalitním zázemím pro své obyvatele, ve kterém se nám dobře žije.

Přeji vám všem pěkný podzim a jsem si jistý, že budoucnost Perštejna bude plná nových příležitostí a růstu prospěšného všem jeho obyvatelům.

S úctou,

Jiří Rejmann

 

Datum vložení: 31. 10. 2023 11:00
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2023 11:07
Autor: Správce Webu

Volný čas

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Svátek

Svátek má Vratislav

Ubytování

Ubytovna sportovní areál
tel. 739 175 537

Ubytování koupaliště
tel. 739 175 395

Aktuální počasí

dnes, sobota 9. 12. 2023
déšť se sněhem 2 °C 0 °C
neděle 10. 12. déšť se sněhem 4/2 °C
pondělí 11. 12. déšť 6/3 °C
úterý 12. 12. slabý déšť 6/4 °C